Karma raamatule oli lugejate vastukaja elav, soe ja toetav.

Mõned näited:

karma

Lugesin täna Teie raamatut ja tahan kõigepealt tänada selle suure ime eest, mis selle sees on. Kirjutangi seetõttu, et mind olete Teie juba aidanud oma raamatuga, ja see oli ootamatu, ei lootnud. Mitte et ma varem poleks sellistest asjadest veidi teises vormis lugenud, kuid just Teie kirjapandud read on hetkel need, mis on justkui minu jaoks kirjutatud – ja ma tahan neisse täie tõsidusega suhtuda. K., 45a.  

Olen Teie raamatust vaimustunud! Suur tänu Teile! Olen saanud kinnitust, et liigun õiges suunas. Elu on nagu pusle, mille tükid hakkavad kokku sobima. Küsida nagu ei oskagi,pean ise ELU selgeks mõtlema… Teie raamat on aidanud mind suure sammuedasi. V., 42a.  

Aitäh väga huvitava ja inspireeriva raamatu eest. Raamat oli nagu kokkuvõte kõigesteelnevast, mida lugenud olen. Ma sain palju uusi ideid oma teekonnal valgustumisepoole. Kindlasti soovitan seda oma tuttavatele. Aitäh, aitäh, aitäh! A.  


karma mustridOlen lugenud Teie raamatut taas ja taas ning iga korraga tunnen ühe enam kui õige on see kõik, mis on seal kirja pandud ning kui vajalikud on sellised teadmised igale hingevalgust otsivale inimesele. D., 47 a.  

Ma olen saatusele meeletult tänulik, et minu teele sattus Teie suurepärane raamat. Olen kümne eneseotsingu aasta jooksul lugenud sadu raamatuid, aga Teie raamat on SUPER. Nii lihtsalt ja loogiliselt ja nii loetavalt kirjutatud. Loomulikult oli raamatus kohti, milleni ma veel ei küündinud ning päris hästi veel aru ei saanud. Aga ilmselt on see loogiline, sest oleme ju kõik erineval arengustaadiumil ja iga asja jaoks on oma aeg. M., 42 a.

 

Lugesin Teie raamatut eile õhtul ja öösel – ja ma olen vaimustuses. Keegi on läbi töötanud tohutul hulgal materjali ja kõik on nii tasakaalus – ainest on nii vasakule kui paremale ajupoolkerale. Olen väga tänulik selle suure töö eest, mis raamatu kirjutamisega on tehtud. Olen suur nn. vaimse kirjanduse lugeja, kuigi vahepeal on tekkinud vajadus rohkem OLLA ja ELADA, et loetu saaks integreeritud ja praktikasse rakendatud. Tahan lihtsalt öelda AITÄH, minu jaoks liikus jälle mõni piltmõistatuse tükike oma kohale. R.

Kuna raamat osutus menukaks, siis 2009.aastal ilmus teine trükk. Olen kõigile lugejatele ja tagasiside andjatele väga tänulik. See andis kindlust, et olen õigel teel. Muidugi oleks see raamat praegu kirjutades teistsugune. Siiski pigem detailides. Jätkuvalt usun, et igaüks meist loob ise oma saatust ja kui see ei meeldi, tuleb hakata olukorda muutma – alustades iseendast.


Skype vahendusel nõustamise eelisteks on mugavus, vajadusel anonüümsus. Võimaldab kokku hoida nii aega  kui raha

.


Tänapäeva tingimustes, kus suurem osa inimesi kasutab internetti, on see ka lihtsalt kättesaadav.

Räägitu jääb ainult meie vahele.nustamine Skype teel


Kontakt:

Email again: