Stressi

tekitavana tajutakse igasuguseid muutusi. Stressitekitavatel olukordadel on palju ilmeid, mis erinevad kestvuse ja intensiivsuse poolest. Stressi tekitab emotsionaalne pinge, see omakorda tekitab füüsilisi tagajärgi. Suurem osa füüsilistest haigustest tuleneb emotsionaalsetest ja vaimsetest probleemidest.

10% meie elust moodustub sellest, mis meiega juhtub. 90% elust pannakse paika selle järgi, kuidas me sündmust tajume ja sellele reageerime. Meil pole kontrolli nende 10% meile pealesunnitud sündmuse üle. Ülejäänud 90% on teistsugune, sõltudes tajumisest, tõlgendamisest ja reaktsioonist. Tõsi on, et kannatustel pole midagi pistmist sellega, mis juhtub. Mis juhtub, see juhtub, kuid kannatusi võib luua see, kuidas me juhtunule reageerime.


Oluline on stressiolukordi näha väljakutsetena. Stressi saab muuta kasvamise ja arenemise võimaluseks.


looduse pisarad

Vanale professorile tulid külla tema kunagised õpilased. Professor pakkus kohvi: ta tõi kandiku, millel oli palju erinevaid tasse - ilusaid ja kalleid kui ka lihtsaid ja odavaid. Kui igaüks oli endale aurava kohvitassi ette saanud, sõnas professor: "Vaatan teid, kuidas te igaüks püüdsite valida ilusamat ja kallimat tassi ning silmanurgast hinnata teiste tasse. Nii käituvad inimesed ka elus. Ollakse harjunud tahtma kõige paremat, kuid tassid ei mõjuta kuidagi kohvi maitset. Mina pakkusin teile ainult kohvi, mitte tasse.
Elu, see on nagu kohv. Töö, maja, auto, positsioon aga on nagu tassid. Püüdes iga hinna eest saada kõige kallimat tassi, unustatakse nautida elu ennast. Õnnelik on see, kes naudib seda, mis tal parajasti on."-''Ajatud lood''


Kui tunned, et vajad abi, siis vaatame koos üle Sulle stressi tekitavad olukorrad, leiame uue vaatenurga, otsime üles Sinu toimetulekuressursid.


Skype vahendusel nõustamise eelisteks on mugavus, vajadusel anonüümsus. Võimaldab kokku hoida nii aega  kui raha

.


Tänapäeva tingimustes, kus suurem osa inimesi kasutab internetti, on see ka lihtsalt kättesaadav.

Räägitu jääb ainult meie vahele.nustamine Skype teel


Kontakt:

Email again: