Lapsed teevad muret

Mida Sina tajud veana, võib Su lastele olla vajalik kogemus. Mõnikord pead laskma neil vigu teha, eriti kui nad täiskasvanuikka jõudma hakkavad. Kui palju on emad oma kõige paremate soovidega teinud lastele halba. Südamesoojus peab olema ühendatud tarkusega. Kaitstes lapsi elu ja reaalsuse eest, tekib neil ellu astudes stress, sest nad pole eluks ettevalmistatud. Me ei saa oma lapsi elu eest kaitsta. Armasta neid, hooli neist, aga lase neil elada oma elu, sest armastus tähendab ka minna laskmist. Solvaksime neid eeldades, et nad ei tule oma eluga ilma meie nõuanneteta toime.


Hea tegu ei pruugi alati olla õige tegu. Kuid kõik õiged teod on alati head teod.

pere Madagaskaril

Kirjanik Khalil Gibran juhtus kord jalutama hullumaja aias, kus kohtas üht noormeest, kes luges filosoofiaraamatut. Noormehe käitumine ja seisund tundusid normaalsed ning Khalil istus mehe kõrvale ja küsis: „Mida sa siin teed?”

Noormees vastas: „See on väga lihtne. Minu isa, väljapaistev jurist, tahtis, et ma oleksin nagu tema. Minu onu, kellele kuulub suur kaubamaja, tahtis, et ma järgiksin tema eeskuju. Minu õde seadis mulle alati eeskujuks oma meest. Minu vend üritas minust treenida sama head sportlast, kui ta ise oli. Sama juhtus ka koolis. Minu klaveriõpetaja ja inglise keele õpetaja ja teised – kõik nad olid veendunud, et nemad on eeskuju, keda ma peaksin järgima. Mulle otsa vaadates ei näinud nad kunagi mind, vaid iseenda peegelpilti. Seepärast otsustasingi tulla hullumajja. Vähemalt siin saan ma olla mina ise.” - "Kuldsed lood"

Kui lapsed teevad muret ja Sa ei tea, kuidas olukorda lahendada - otsime koos nii Sind, kui lapsi rahuldava lahenduse.


Skype vahendusel nõustamise eelisteks on mugavus, vajadusel anonüümsus. Võimaldab kokku hoida nii aega  kui raha

.


Tänapäeva tingimustes, kus suurem osa inimesi kasutab internetti, on see ka lihtsalt kättesaadav.

Räägitu jääb ainult meie vahele.nustamine Skype teel


Kontakt:

Email again: