Probleemid tööl

Rääkides tööst, on tähtsaim sellest saadav rahuldustunne. Sa võid olla tööl õnnelikum, kui tead, millised on Sinu tugevad küljed ja püüad teadlikult neid oma töös kasutada. Tuleks valida töö, kus neid andeid läheb juba loomuldasa tarvis. Kui see ei ole võimalik, siis võiks olemasoleval töökohal oma andeid kasutada nii palju kui võimalik. Nii võid muuta töö enda jaoks kutsumuseks. See muudab töö rahuldustpakkuvamaks

Inimesed, kellel on selge ettekujutus iseendast, ei tunne mitte üksnes tööst suuremat rahuldust, vaid on ka eluga üldiselt rohkem rahul. Kui töö, mida oled teinud aastaid, on igav ega arenda Sind, siis miks mitte midagi muuta? Kui Sul poleks tööd, kas valiksid selle, mida teed praegu? Heida värske pilk tänastele võimalustele.


töö taak

Üks väga hea puuraidur pakkus ennast tööle puidukaupmehe juurde, kes ta heameelega tööle võttis. Puuraiduri palk ja töötingimused olid väga head, sestap tahtis ta anda endast parima. Peremees andis talle kirve ja näitas kätte metsa, kust puid langetada. Esimesel päeval raius puuraidur maha viisteist puud. „Väga hea!” ütles peremees. „Jätka samas vaimus!”. Bossi kiidusõnadest innustatuna püüdis puuraidur järgmisel päeval töötada veelgi rohkem, kuid tal õnnestus raiuda vaid kümme puud. „Ma vist olen oma jõu kaotanud,” mõtles puuraidur ja läks peremehe juurde vabandama, et ta ei suuda kuidagi aru saada, milles viga on.

„Millal sa viimati oma kirvest teritasid?” küsis seepeale peremees.

„Mul pole olnud aega kirvest teritada, olen kogu aeg tegelenud vaid puude raiumisega.” - "Kuldsed lood"

Kui oled tööd vihtudes kirve teritamise sootuks unustanud - võime koos uurida, milline see Sinu kirves on ja kuidas seda teritada.


Skype vahendusel nõustamise eelisteks on mugavus, vajadusel anonüümsus. Võimaldab kokku hoida nii aega  kui raha

.


Tänapäeva tingimustes, kus suurem osa inimesi kasutab internetti, on see ka lihtsalt kättesaadav.

Räägitu jääb ainult meie vahele.nustamine Skype teel


Kontakt:

Email again: