Rahamured

Sinu praegune rahaline seis väljendab otseselt seda, mida sa usud raha ja oma teenimisvõime kohta. Sinu rahalise seisu põhjused ulatuvad kindlate uskumusteni. Kaks kõige levinumat uskumust raha kohta on järgmised: raha kas pole piisavalt – hirm puuduse ees või Sa ei ole piisavalt hea või võimeline raha teenima või väärima. Kõik, millele keskendud, jääb püsima. Seni, kuni keskendud rahapuudusele, see püsib. Kui hakkad uskuma, et Su vajaduste rahuldamiseks on alati piisavalt raha ja Sa võid alati vajadusel juurde teenida, siis olukord muutub. Uue uskumuse loomiseks tuleb kõigepealt vanast vabaneda.


anna!

Õpilane küsis Meistrilt: „Kas on õige, et õnn ei ole rahas?” Too vastas, et see on täiesti õige. Tõestada on seda lihtne. Raha eest võib osta voodi, aga mitte und. Raha eest võib osta toitu, aga mitte isu. Raha eest võib osta ravimeid, aga mitte tervist. Raha eest võib osta teenreid, aga mitte sõpru. Raha eest võib osta naisi, kuid mitte armastust. Raha eest võib osta maja, kuid mitte kodu. Raha eest võib osta meelelahutusi, kuid mitte rõõmu. Raha eest võib osta hariduse, kuid mitte mõistust. Ja öeldu pole veel kõik. - "Kuldsed lood"

Alateadvuses elavaid uskumusi saab ilmsiks tuua läbi teadvustamise ja selleks on Sul vaja kellegi kõrvalseisja abi. Abistajaks võib olla mõni lähedane või tuttav, kuid selleks võin olla ka mina.


Skype vahendusel nõustamise eelisteks on mugavus, vajadusel anonüümsus. Võimaldab kokku hoida nii aega  kui raha

.


Tänapäeva tingimustes, kus suurem osa inimesi kasutab internetti, on see ka lihtsalt kättesaadav.

Räägitu jääb ainult meie vahele.nustamine Skype teel


Kontakt:

Email again: