Viha vaevab

Kulutame palju energiat nördimusele ja vihale, vimmale või kibestumisele kellegi suhtes. Kahjuks oleme kaotajaks alati meie ise, kes me oleme ennast emotsionaalselt süüdlase külge aheldanud, tassides teda endaga igale poole kaasa. Tema on meist vabanenud, kuid meie oleme temaga seotud. Põlgusest, vihast või kibedusest lahti laskmine ei tähenda toimunu heakskiitu. See tähendab emotsionaalsest valust vabanemist ja seda, et hindad meelerahu kõrgemalt kui pidevat õigustamist.

Me ei saa valu vältida, kuid me saame loobuda eluaegsest põdemisest. Alateadlikke emotsionaalseid mustreid ei ole kerge muuta, kuid asi on vaeva väärt, eriti arvestades võimalusega, et Su emotsioonid valitsevad Sind elu lõpuni. Andestamine on puhastav ja mõjub tervendavalt – Sulle.

maailmanägemus

Üks juut kurtis rabile, et teda vaevavad ebapuhtad mõtted ja räpased fantaasiad, mis segavad mõelda headest ja pühadest asjadest. Too ütles: „Sa pead sõitma mõneks päevaks kõrtsipidaja Zeevi juurde.” Kui vaja, siis vaja. Zeevi kõrts asus linna lähedal külas. Kui mees kohale jõudis, oli juba öö. Kui palju külaline ka ei koputanud, keegi ust ei avanud. Nii tuli tal hommikuni puu all magada.

Hommikul, kui kõrts avati, läks juut sisse ja järgides rabi nõuannet, palus mõneks päevaks öömaja. Kogu selle aja ei rääkinud ega küsinud kõrtsi peremees mitte midagi. Ei tarku nõuandeid, ei karme õpetusi. Juut mõtles kogu aeg, miks küll teda siia saadeti. Vastust leidmata otsustas ta koju sõita. Lahkudes ütles ta lävel peremehele: „Rabi saatis mind siia, aga milleks, ma ei tea.” Kõrtsmik Zeev vastas: „ma ütlen sulle, milleks. Et sa mõistaksid: kui inimene on oma majas peremees, siis kutsumata külalised tema juurde ei pääse.”

Kas oled oma majas peremees? Kui ei, siis aitan ja toetan Sind sellel teel.Skype vahendusel nõustamise eelisteks on mugavus, vajadusel anonüümsus. Võimaldab kokku hoida nii aega  kui raha

.


Tänapäeva tingimustes, kus suurem osa inimesi kasutab internetti, on see ka lihtsalt kättesaadav.

Räägitu jääb ainult meie vahele.nustamine Skype teel


Kontakt:

Email again: