Tunned end üksikuna

Miks? Kas seetõttu, et Sul vajadus, et mingid kindlad isikud nii Sind kui kõiki Sinu tegemisi alati armastaksid? Mõtled ehk, et Sinu hädad on väliselt põhjustatud ning Sulle peale surutud teiste inimeste ja sündmuste poolt? Või oled veendunud, et  kui miski võib osutuda ohtlikuks või hirmutavaks, peaksid seda lõputult kartma ning end sellega vaevama – selle asemel, et sellega ausalt silmitsi seista ning see ohutumaks muuta ja kui see pole võimalik, siis leppida paratamatusega? Äkki arvad, et vajad tingimata midagi muud või tugevamat või suuremat, millele toetuda kui Sina ise, selle asemel, et võtta riske, iseseisvamalt mõelda ning käituda? Või oled lapsed suureks kasvatanud, nad ellu saatnud ja nüüd ei oska oma eluga midagi peale hakata? Oled elanud teiste elu: laste, abikaasa, sõprade, sugulaste oma… Kes peaks Sinu elu elama? Seni, kuni hingame, pole hilja alustada. Elu on looming, meie ise loome seda. Kui soovid, võin Sind selles aidata.


mida edasi?

Perekond oli puhkepäeval rannas. Lapsed suplesid ja ehitasid liivast losse. Äkki ilmus kusagilt väike vanaeit. Eide hallid juuksed lehvisid tuules, tema riietus oli räpane ja närudes. Ta pomises omaette, korjas midagi liiva seest ja pani oma kotti. Vanemad kutsusid lapsed enda juurde ja käskisid räpasest vanaeidest eemale hoida. Kui vanaeit perest möödus, kummardus ta midagi maast võtma ja naeratas neile, kuid keegi ei vastanud talle.

Hulk aega hiljem sai perekond teada, et too väike vanaeit oli pühendanud oma elu rannaliivast klaasikildude korjamisele, et lapsed oma jalgu ei vigastaks.

Skype vahendusel nõustamise eelisteks on mugavus, vajadusel anonüümsus. Võimaldab kokku hoida nii aega  kui raha

.


Tänapäeva tingimustes, kus suurem osa inimesi kasutab internetti, on see ka lihtsalt kättesaadav.

Räägitu jääb ainult meie vahele.nustamine Skype teel


Kontakt:

Email again: