Vajad abi ja juhatust vaimsel teel edasi liikumiseks

Ükski kõrgem eesmärk ei ole parem kui teine. Vaimseks arenguks peame kõik liikuma oma unikaalse eesmärgi poole. Arenemine pole eesmärk, vaid teekond ja sellel teekonnal ei ole kõrgeimat tippu, alati on midagi juurde õppida. Kõige tähtsam polegi mitte see, kus Sa praegu oled, vaid see, mis suunas liigud. Kui otsustad, et tahad jätkuvalt areneda, siis ei takista Sind selles miski peale Sinu enda.

Arenemise  suurim raskus ei seisne mitte uute ideede omandamises, vaid vanadest lahti ütlemises, mis on keeruline seetõttu, et enamasti pole me teadlikud oma uskumustest. Suur osa uskumustest on alateadlikud ja sageli ka meid piiravad. Mida lähemal oleme tegelikkusele, seda vähem saab meile osaks pettumust ja masendust. Näeme oma elu mitte takistuste, vaid võimaluste vaatenurgast. Pilk tuleks pöörata probleemide lahendamiselt visiooni loomisele.samsaara

„Mõned räägivad, et elu peale surma pole olemas,” ütles õpilane. „Kas tõesti?” ütles Meister. „Kas see pole kohutav – surra ja mitte kunagi enam näha, kuulda, armastada, rõõmustada…” kurvastas õpilane. „Sa leiad, et see on kohutav? Aga enamik inimesi elab just nii juba enne surma,” vastas Meister.


Ootan, et saaksin Sulle nõuga abiks olla.
Skype vahendusel nõustamise eelisteks on mugavus, vajadusel anonüümsus. Võimaldab kokku hoida nii aega  kui raha

.


Tänapäeva tingimustes, kus suurem osa inimesi kasutab internetti, on see ka lihtsalt kättesaadav.

Räägitu jääb ainult meie vahele.nustamine Skype teel


Kontakt:

Email again: