Vanematega on suhted sassis

Ära anna vanematele hinnanguid, nad pole ei head ega halvad. Meie arengulisest seisukohast vaadatuna on nad meile vajalikud just sellistena, nagu nad on. Mida iganes Sinu ema või isa on teinud või teeb Sinu seisukohast vaadatuna valesti, teeb ta nii seetõttu, et teisiti ei oska. Tasub meeles pidada, et vanemad on kinkinud meile kõige väärtuslikuma, mis meil on - elu. Ainuüksi seetõttu väärivad nad tänu. Ilma nendeta poleks meidki.

lapsed läinud oma teed

Üks Napoleoni sõdur sooritas kuriteo ja mõisteti surma. Mahalaskmise eelõhtul tuli sõduri ema Napoleoni juurde ja palus, et too pojale andestaks. „Armuline proua,” vastas Napoleon, „Teie poja tegu ei kuulu armuandmisele.” – „Ma tean,” vastas ema, „kui see tegu kuuluks armuandmisele, siis ma ei paluks andestamist. Andestada – see tähendab suuta minna väljapoole kättemaksu ja õigluse piire.”

Napoleon asendas surmanuhtluse pagendusega. - "Kuldsed lood"

Kui Sul on vanematega suhted sassis, siis pole tegelikult ju probleem vanemates, vaid Sinus, sest Sinule põhjustab see muret. Me ei saa muuta oma vanemaid. Mõtleme koos, kuidas on võimalik muuta Sinu suhtumist.


Skype vahendusel nõustamise eelisteks on mugavus, vajadusel anonüümsus. Võimaldab kokku hoida nii aega  kui raha

.


Tänapäeva tingimustes, kus suurem osa inimesi kasutab internetti, on see ka lihtsalt kättesaadav.

Räägitu jääb ainult meie vahele.nustamine Skype teel


Kontakt:

Email again: