Mina pole see, kes Sulle ütleb, mida teha ja mida mitte, kuidas on Sulle parim. Läbi alateadvuse saad Sa ise vastuseid, ilmneb teadmine, mina vaid aitan Sind selles. Uurime koos erinevaid viise, kuidas Sina ise oma elu saad muuta rahuldustpakkuvamaks.

Meil kõigil on minevik, mis haarab endasse kogu meie eelneva elu. Mõned mälestused on meeldivad, mõned mitte. Osad juhtumused on meeles, enamik mitte. Seda, mis kunagi juhtus, pole võimalik muuta, kuid me saame muuta selle tähendust ja raskete sündmuste mõju meie tunnetele, mõtetele ja käitumisele. Alateadvuses varjul olevate tunnete ja mõtetega pole võimalik midagi ette võtta. Enne tuleb need muuta nähtavaks.


Pakun turvalisust nii enese avamiseks kui avastamiseks.

Ühte linna tuli kord Suvalguses ja varjusrm. Teel juhtus talle vastu keegi mees ja küsis: „Mida sa siin teed?” – „Ma võtan endaga kaasa sada inimest,” vastas Surm. „Aga see on ju kohutav!” kurvastas mees. „Midagi pole parata, nii peab sündima,” vastas Surm. Mees tõttas linna, et kõiki linnaelanikke Surma plaanidest hoiatada. Kui oli saabunud õhtu, kohtas mees Surma uuesti. „Sa lubasid, et võtad vaid sada inimest, miks siis suri täna meie linnas tuhat inimest?” – „mina pidasin sõna,” vastas Surm. „Ülejäänud võttis Mure.”

Üks suuremaid probleeme elus on hirm. Me kardame oma mõtteid ja kujutluspilte sellest, mis võib tulevikus juhtuda. Hirm käib alati tuleviku kohta. Äratundmine, kui valed on nii paljud meie igapäevastest hirmudest ja muretsemistest, on ehk esimene otsustav samm nendest vabanemiseks. Tavaliselt ei karda me reaalsust, seda, mis tegelikult juhtub, vaid pigem oma mõtteid ja fantaasiaid sellest, mis võib juhtuda. Me kardame seda, mis juhtub meie peas.


Skype vahendusel nõustamise eelisteks on mugavus, vajadusel anonüümsus. Võimaldab kokku hoida nii aega  kui raha

.


Tänapäeva tingimustes, kus suurem osa inimesi kasutab internetti, on see ka lihtsalt kättesaadav.

Räägitu jääb ainult meie vahele.nustamine Skype teel


Kontakt:

Email again: